אודות

מנוי לשיחות ועידה

חדר שיחות ועידה ללא הגבלת דקות מאפשר לכם לדבר כמה שיותר וליהנות מתכונות מתקדמות וממספרי גישה ממדינות רבות בעולם.

איך זה עובד?

לאחר הרשמה פשוטה לשירות תוכלו לקבל קוד אישי המאפשרים לכם חדר ועידה קבוע שלכם או קוד חד פעמי המשדרג את שיחת הועידה לאבטחה מקסימלית. באמצעות השירות תוכלו לדבר עם קבוצות גדולות של משתתפים כמעט מכל העולם ללא מגבלות ובמחירים המשתלמים ביותר.

מעוניינים בשירות? רכשו מנוי כעת


יתרונות ותכונות השירות:

עלויות שיחה זולות

השירות ניתן על גבי תשתית של מספרי גישה נייחים, ובעלות שיחה זולה, מכל מדינה בעולם. מחירים ללא תחרות עבורכם ועבור המשתתפים שלכם.

חדרי ועידה מאובטחים

אבטחה היא בראש מעינינו. מאפייני אבטחה מחמירים מאפשרים לכם להיות בטוחים בשימוש בשירות. אפשרות של קוד מנהל שבלעדיו חדר הועידה לא פעיל, הוספת השמעת שמות המשתתפים בכל כניסה של משתתף לחדר ומערכת ניהול שיחות בזמן אמת מאפשרת לכם שליטה מירבית ואפשרות להיות בטוחים ורגועים.

תזכורות

שירות הזימון כולל בתוכו מערכת הודעות והתראות למשתתפי הועידה. השירות ישלח למשתתפי הועידה הודעת סמס דקות לפני תחילת השיחה ויוביל את האנשים לחדר הועידה שלכם בזמן.

עד 15 משתתפים בשיחה

ניתן לצרף עד 15 משתתפים לשיחה.

ממשק ניהול מתקדם

ממשק הניהול מאפשר לך לשלוט בהגדרות חדרי הועידה, לעקוב אחר היסטורית החדרים והמשתתפים וכן להשתמש בשירותים המתקדמים. כמו כן ניתן לצפות בדוח שיחה בזמן אמת ובנוסף לקבל דוח שיחה למייל בסיום השיחה.

הקלטת שיחת הועידה

ניתן להקליט את שיחות הועידה שלכם ללא עלות. את ההקלטה תוכלו להוריד ישירות מלינק שיצורף למייל בסיום הועידה.

ניהול ספר טלפונים

דרך ממשק הניהול ניתן ליצר קבוצות קבועות בספר הטלפונים ובכך לפשט את תהליך הזימון והתזכור. הגדרת הנמענים ישמרו בחשבון שלכם בשירות מה שיאפשר לכם לנהל ולעדכן אותם בכל זמן שתרצו.

זימון חדר הועידה באמצעות היומן

שיטה פשוטה ונוחה לזימון אנשים היא ישירות דרך היומן. תאום פגישה ביומן (outlook או google calendar) וזימון של invite@qconf.com לפגישה תייצר חדר ועידה בהתאם לפרטי הזימון. למידע נוסף לחצו כאן

קיצורי מקשים

השירות מאפשר שימוש בקיצורי מקשים לכל המשתתפים. ניתן ללחוץ על המקשים במהלך השיחה ולשלוט על עוצמת הקול של השיחה, אפשרות השתקה ועוד. למידע נוסף לחצו כאן

הכרזה על שמות המשתתפים

ניתן להוסיף אלמנט של הכרזת שמות המשתתפים בכניסה לחדר. ההכרזה מאפשרת למשתתפים לדעת מי מצטרף לשיחה וכמו כן מהווה מנגנון אבטחה נוסף המונע כניסה לחדר ללא ידיעת הנמצאים בו.

קוד ועידה קבוע

חדר ועידה עם קוד קבוע המאפשר לקיים שיחת ועידה בכל עת וללא צורך להיכנס לאתר. קוד החדר קבוע והחדר זמין תמיד לשיחות.