כלי אבטחה לשיחת ועידה

כלי אבטחה לשיחת ועידה

2021-02-01
האבטחה והפרטיות שלכם חשובות לנו, לכן בנינו מערכת אבטחה מהמתקדמות ביותר בתחום האינטרנט והתקשורת ונדאג לספק לכם את שיחת הועידה המאובטחת ביותר.

מתוך הניסיון הרב שצברנו בתחום שיחות הועידה פיתחנו מנגנוני אבטחה עם סט רחב מאוד של פיצ'רים, שאת חלקם לא תמצאו בשום מקום אחר. באמצעות ממשק שיחה בזמן אמת אתם אלו שתשלטו בחדר באופן מלא ותזכו לבקרה מלאה בכל שיחה ושיחה כי חשוב לנו שתמיד תהיו בעניינים.

הנה כמה מהתכונות הבולטות שלנו בתחום אבטחת שיחת הועידה:

הצפנת שיחות הועידה

כל המידע המועבר בממשק במסגרת שיחה הועידה מוגנים באמצעות SSL , כולל כמובן הקבצים והצ'ט .

קוד חד פעמי בכל זימון שיחת ועידה

אנחנו נייצר עבורכם קוד לשימוש בודד עבור שיחת ועידה שתאמתם בזימון באמצעות השירות. הקוד נוצר בכל פעם עבור חדר ועידה מסוים ורק המוזמנים שיקבלו אותו יורשו להצטרף לשיחת הועידה.

קודים בלתי ניתנים לזיהוי

אתם תוכלו להגדיר את אורך קוד הכניסה לחדר הועידה, עד רמה של 9 ספרות, שהופך את הקוד להרבה יותר קשה לפיצוח.

נעילת שיחה ועידה

ברגע שכל המוזמנים נכנסו לחדר הועידה, וזיהיתם את כולם בממשק, תוכלו לנעול את חדר הועידה ובכך למנוע הצטרפות של משתתפים נוספים.

שיחת ועידה ללא האזנות

כשאתם משתמשים בשיחת הועידה של QCONF, אתם בעצם מבצעים שיחה מחוץ למערכת הטלפונית של הארגון שלכם. OFF THE GRID , עכשיו אתם בטוחים שאף אחד לא מאזין לשיחה שלכם.

שקיפות מלאה

בכל רגע נתון במהלך שיחה הועידה תוכלו לראות מי נוכח בחדר הישיבות המקוון שלכם, לנתק משתתפים בלתי רצויים, ו/או להשתיק את אלו שמפריעים לשיחה. תוכלו להוסיף או למחוק משתתפים, אפילו תוך כדי שיחת ועידה. שמו של כל משתתף שמצטרף או עוזב את השיחה מוצג בפניכם בממשק באופן קבוע.

שיחת ועידה רק בנוכחותכם

תוכלו להעביר את המערכת למצב המחייב את נוכחותכם בחדר כך שלא יוצר מצב שמשתתפים נכנסו לפניכם וללא ידיעתכם. המשמעות היא שהשיחה תתחיל רק כשאתם כבר על הקו ותסתיים ברגע שתנתקו את השיחה.

שיחה יוצאת אל המשתתף

השירות מאפשר הוספת משתתפים לחדר הועידה באמצעות שיחה יוצאת אליהם, גם תוך כדי שיחת הועידה. שיחה יוצאת אל הנמענים, למספר טלפון אותו אתם סיפקתם, היא מאוד מאובטחת ומאפשרת חיבור ישיר שמבטיח שרק בעל מספר הטלפון יוכל להצטרף.

אמינות תמידית עם QCONF

אנחנו ב-QCONF ממשיכים לספק לכם שיחות ועידה זולות ואמינות שנותנות לכם איכות שיחה על בסיס תשתית קווית. כעת אנו מציעים לכם תכונות חדשות שיאפשרו לכם לבצע שיחות ועידה בינלאומיות עם מקסימום אבטחה. נסו עוד היום את השירות החדש של QCONF.

שיחות ועידה חינם !

זמנו שיחת ועידה היום וקבלו מאתנו 5 שיחות ועידה חינם (אין צורך בכרטיס אשראי)

QCONF משנה את הכללים בתחום שיחות הועידה!
קטגוריות: אבטחת שיחות ועידה , טיפים לשיחת ועידה